Loading

Ubytování AquaRelax Dolný Kubín - Aquapark

(80 objektů v okolí 25 km)
AquaRelax Dolný Kubín

AquaRelax Dolný Kubín

Dolný Kubín

Orava bola ešte niekoľko desaťročí dozadu považovaná za azda najchudobnejší slovenský región. Ísť v tej dobe na Oravu a čakať čosi extra bolo nemysliteľné. Doba sa však zmenila a Vy si tu môžete dopriať dávku skutočného luxusu. Luxusu v jednom z obľúbených aquparkov. AquaRelax Dolný Kubín Vás víta.

Dolný Kubín je jedným z najvýznamnejších centier Oravy. A ako správne centrum sa potrebuje nejako odlíšiť. Nádherný aquapark túto úlohu spĺňa do bodky. Nachádza sa priamo v centre mesta v časti, kde to športom prekvitá. Nájdete tu futbalový, hokejový štadión aj lyžiarske stredisko Kubínska hoľa.

No dominantným je tu AquaRelax. Zažijete v ňom skutočný relax a pohodu. Centrálnu časť tvorí štýlová stavba s presklenou pyramídou, kde nájdete veľký multifunkčný bazén, v ktorom má voda teplotu príjemných 32 °C. Tu sa nachádza aj mnoho moderných vodných atrakcií, ktoré Vás príjemne pošteklia a pomasírujú. Sú to masážne lavice, sprchy, trysky a mnoho iného. Je to čosi úplne iné ako kúpalisko, či plaváreň. Toto je skutočný vodný svet.

Na zábavu svojich ratolestí môžete dohliadať z jedného z 200 pohodlných lehátok pri bazéne. Pre deti sú špeciálne určené 2 bazény so šmýkačkou, na ktorej sa zabavia celé hodiny. Napriek tomu, že tu nájdete len 1 bazén, viac Vám ich chýbať nebude. Tento multifunkčný bazén má rôznu hĺbku a tak si v ňom nielen poleňošíte, ale môžete si tu aj zaplávať. Ak ste športový tip, oceníte aj prítomnosť celoročne otvoreného plaveckého bazénu o dĺžke 25 m.

Poriadny aquapark musí mať aj poriadny tobogan. To vedia aj v Dolnom Kubíne a preto ponúkajú rovno 2 skvelé tobogany. Ich dĺžka je 40 a 71 metrov a krv v žilách rozprúdia dozaista každému. Ak Vám aj to bude málo, môžete si s niekým dať preteky na dvojšmykľavke.

Myslíte si, že to je všetko, čo AquaRelax Dolný Kubín má pre Vás pripravené? Ani zďaleka. Nájdete tu detský kútik, kde môžete dať svojho drobca v prípade, že sa mu už vo vode nebude chcieť byť. Postará sa o neho skúsená animátorka a určite sa mu odtiaľ ani nebude chcieť odísť. Medzitým si môžete venovať niečo extra. Čo takto fínska sauna? Alebo úžasná masáž? Môžete mať aj oboje. A ak nebudete mať stále dosť, dorazíte sa v modernom fitness centre. O pochúťkach v miestnej reštaurácií sa radšej ani nezmieňujeme, nechajte sa prekvapiť.

AquaRelax Dolný Kubín je špičkovým aquaparkom, kam sa oplatí zájsť. Je moderný, má prvotriedne služby a v porovnaní s konkurenciou ponúka ešte o niečo nižšiu cenu. V prípade, že si spravíte výlet celá rodina, nemajte obavy, že v Dolnom Kubíne necháte pol výplaty. Pre Vás sú určené špeciálne zvýhodnené rodinné balíky. Dajte tomuto malému, no kvalitnému aquaparku šancu. Tešíme sa na Vašu návštevu.

... zobrazit více

Penzión Kuzmínovo

Dolný Kubín, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa (DK 0,4 km vzdušně)
Penzion s wellness nedaleko lesa i města

TOP Penzión Marína***

Dolný Kubín, v obci / ve městě, v centru města (DK 0,3 km vzdušně)

Rekreačný domček Flower Garden

Dolný Kubín, na okraji obce / města, u řeky (DK 1,9 km vzdušně)
V blízkosti lyž. středisko Kubínska hoľa

Chata Žofka

Oravská Poruba, na okraji obce / města, při potoku (DK 2,9 k...
Krásná chata s pěkným areálem u potoka