Loading

Ubytování Vodný raj Bešeňová - Aquapark

(80 objektů v okolí 25 km)
Vodný raj Bešeňová

Vodný raj Bešeňová

Bešeňová

V regióne Liptov neďaleko mesta RužomberokLiptovský Mikuláš sa nachádza malebná dedinka Bešeňová. Obec Bešeňová je známa najmä minerálnymi prameňmi. Na jej území sa nachádza dokonca až štrnásť minerálnych prameňov. Minerálne vody, ktoré tu nájdete sú bohaté na vápnik, horčík, sodík, draslík, železo, mangán, draslík a rôzne ďalšie minerály. Vzhľadom na tento vysoký výskyt minerálnych látok je voda týchto prameňov hnedočervená a ich okolie je takisto sfarbené do hnedočervena.

Veľmi zaujímavou atrakciou pre dovolenkárov v obci sú Bešeňovské travertíny veľmi podobné Mamutím kaskádam, ktoré sa nachádzajú v Turecku. Bešeňovské travertíny patria dokonca k najzaujímavejším v Európe. Nachádzajú sa na strednej strane obce kde po nezvyčajných kaskádach tečú prúdy minerálnych vôd.

Táto kúpeľná dedinka sa teší záujmu dovolenkárov predovšetkým vďaka vodnému parku Bešeňová. Nájdete tu aquapark, ktorého súčasťou sú horúce termálne pramene.

V Gino Paradise (starý názov vodného parku) si nielen príjemne oddýchnete a zrelaxujete, ale minerálne pramene Vám pomôžu aj pri pohybových, tráviacich a dýchacích problémoch. K dispozícii máte množstvo bazénov, v ktorých si okrem liečivej vody užijete aj plno zábavy. Nájdete v nich trysky, ktoré imitujú divokú rozbúrenú vodu, podvodné lavičky či ležadlá alebo obľúbený vodný hríb. Veľkou prednosťou tohto thermalparku je celoročná prevádzka, takže aj v chladných mesiacoch si môžete užiť príjemnú hrejivú atmosféru. K oddychu a relaxu prispievajú dovolenkárom aj masáže, ktoré tu môžu absolvovať, alebo sauny, ktorých je tu široký výber. Zaujímavosťou, ktorá Vás určite upúta je Zlaté kreslo z 24 karátového zlata. Určite sa nebudete nudiť pri množstve atrakcií a podujatí, ktoré Gino Paradise Bešeňová poriada. Môžete si tu dokonca zacvičiť spinning či zumbu pri bazénoch.

Počas dovolenky v tomto regióne môžete zájsť aj do neďalekej Demänovskej jaskyne. Pre milovníkov turistiky sú tu vďaka členitému regiónu široké možnosti turistiky. Turistické chodníky Vás zavedú do Kvačianskej doliny, Prosieckej alebo do Chočských vrchov odkiaľ máte možnosť vystúpiť až na Veľký Choč. Veľmi obľúbenou trasou je cesta k Liptovskému hradu z dedinky Kalameny, alebo trasa za zrúcaninou Likavského hradu.

Ubytovanie Vám ponúkajú priamo v areáli vodného parku hotely a ubytovne. Ak ste sa rozhodli pre dovolenku plnú oddychu, relaxu a odpočinku Gino Paradise Bešeňová Vám splní vaše predstavy. Okrem toho, že sa nachádza v krásnom prostredí Liptova ponúka aj množstvo príťažlivých procedúr a možností relaxu.

... zobrazit více

Apartmány GINO Paradise Bešeňová - Hotel LUKA

Bešeňová, v obci / ve městě, v areálu aquaparku (RK 10,8 km vzdušně)
Přímo v areálu termálního koupaliště!

Luxury Apartment Bešeňová

Bešeňová, v obci / ve městě, v areálu koupaliště (RK 10,8 km vzdušně)
Apartmán přímo v areálu Gino Paradise!

Apartmán Matej

Bešeňová, v rekreační oblasti, v areálu koupaliště (RK 10,8 km vzdušně)
Přímo v areálu Gino Paradise Bešeňová!

Apartmán Lukáš

Bešeňová, v rekreační oblasti, v areálu koupaliště (RK 10,9 ...
2-pokojový apartmán v Gino Paradise