Atraktivní ubytování

Mali ste na mysli: Atraktívne ubytovanie Annamária je umiestnené v obci Štrba, ktoré umožňuje široké spektrum športových aktivít. V zimnom období je možnosť lyžovania a snowbordovania v Lopušnej doline, ktorá sa nachádza 8 km od objektu, Tatranskej Štrbe cca 4 km od objektu alebo na Štrbskom Plese (12 km), kde je množstvo aktivít pre pre bežecké, zjazdové lyžovanie, snowbordovanie a taktiež mnoho aktivít pre deti. Spúšťanie sa na gumovom kolese (sánkovanie), zorbing,snehové skútre. V letnom období je možnosť podnikať vysokohorské túry, rybárčiť (2 km) ale aj veľké možnosti pre vášnivých hubárov. V blízkosti sa nachádzajú aquaparky Aquacity Poprad (18 km), Tatralandia (40 km), Bešeňová (35 km), termálne kúpalisko Vrbov. Taktiež je možné v letnom období využiť kultúrne podujatia ako napríklad folklórne slávnosti Východná (15 km), prezentácie ľudových remesiel v Kežmarku (30 km) ale aj mnoho ďalších. Pre milovníkov tradícií a histórie je možné navštíviť skanzen Pribylina, oltár majstra Pavla v Levoči s kostolom,Spišský hrad, hrad Kežmarku a pod. Možností na výlety je nespočetne a práve náš objekt je vhodný na návštevu rôznych atraktívnych miest a spoznávanie najkrajších kútov Slovenska. Ubytovanie Annamária je novozrekonštruovaný objekt, so spoločenskou miestnosťou v ktorej je televízor, satelit a krb. Hostia ocenia najmä priateľskú atmosféru majiteľky a absolútne súkromie. Komfortné ubytovanie v príjemne zariadenej jednej trojlôžkovej a jednej štvorlôžkovej izbe. V objekte je taktiež kuchynka ktorá je vybavená plynovým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou. Samozrejmosťou ubytovania je vlastná kúpelňa s vaňou, sprchovacím kútom a samostatnou toaletou. Vo dvore objektu je pre hostí pripravené vonkajšie posedenie pod slnečníkom s možnosťou grilovania. K dispozícii je tu taktiež bezplatné parkovanie.
Atraktivní ubytování Annamária je umístěno v obci Štrba, které umožňuje široké spektrum sportovních aktivit. V zimním období je možnost lyžování a snowboarding v Lopušné dolině, která se nachází 8 km od objektu, Tatranské Štrbě cca 4 km od objektu nebo na Štrbském Plese (12 km), kde je množství aktivit pro pro běžecké, sjezdové lyžování, snowboarding a také mnoho aktivit pro děti. Spouštění se na gumovém kole (sáňkování), zorbing, sněžné skútry.

V letním období je možnost podnikat vysokohorské túry, rybařit (2 km) ale i velké možnosti pro vášnivé houbaře.
V blízkosti se nacházejí aquaparky Aquacity Poprad (18 km), Tatralandia (40 km), Bešeňová (35 km), termální koupaliště Vrbov.
Také je možné v letním období využít kulturní akce jako například folklórní slavnosti Východní (15 km), prezentace lidových řemesel v Kežmarku (30 km) ale i mnoho dalších. Pro milovníky tradic a historie je možné navštívit skanzen Pribylina, oltář mistra Pavla v Levoči s kostelem, Spišský hrad, hrad Kežmarku apod. Možností na výlety je nesčetně a právě náš objekt je vhodný na návštěvu různých atraktivních míst a poznávání nejkrásnějších koutů Slovenska.

Ubytování Annamária je nově zrekonstruovaný objekt, se společenskou místností v níž je televizor, satelit a krb. Hosté ocení zejména přátelskou atmosféru majitelky a absolutní soukromí.
Komfortní ubytování v příjemně zařízené jedné třílůžkovém a jedné čtyřlůžkovém pokoji. V objektu je také kuchyňka, která je vybavena plynovým sporákem, elektrickou troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a lednicí. Samozřejmostí ubytování je vlastní koupelna s vanou, sprchovým koutem a samostatnou toaletou.

Ve dvoře objektu je pro hosty připraveno venkovní posezení pod slunečníkem s možností grilování. K dispozici je zde také bezplatné parkování.