Loading

Ubytování Tatralandia - Aquapark

(80 objektů v okolí 25 km)
Tatralandia

Hľadáte relax, rozptýlenie, dobrodružstvo a zábavu, či prázdninové radovánky pre deti? Navštívte Tatralandiu – najväčší vodný areál s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a v Poľsku. Na návštevníkov Tatralandie tu čaká počas celého roka široká paleta možností, ako si spríjemniť dovolenku.

Aquapark ponúka možnosť využívať celoročne bazény s termálnou vodou. V prípade nepriaznivého počasia je možné využiť kryté bazény s množstvom vodných atrakcií ako napr. vodné postele, vodná hojdačka, masážne chŕliče, či detské šmýkačky. Na deti čaká detský bazén s atrakciami. Priaznivci aquaaerobicu si môžu v bazénoch denne zacvičiť. O zábavu sa postarajú skúsení animátori. Samozrejmosťou sú doplnkové služby ako napr. bezplatné lehátka, šatne a prezliekárne, či asfaltované parkovacie plochy.

Máte radi adrenalín? Vyskúšajte tobogany a vodné šmýkačky. Na Vašu bezpečnosť dohliadnu plavčíci. Trápi Vás hlad? Nemusí. Pre návštevníkov je pripravených 12 bufetov a reštaurácií ako i samoobslužná reštaurácia, kde Vám ponúknu lahodný obed, či večeru po príjemne strávenom dni. Pre milovníkov show v štýle divokého západu odporúčame navštíviť Western city. Privítajú Vás štýlové reštaurácie, bary a bufety. Po celom areáli jazdí cez deň aj večer originálny železničný vláčik Union Pacific. Túžite zregenerovať a relaxovať? Využite služby Wellness Paradise s možnosťami masáži, kúpeľov, zábalov, či elektroliečby. Ak potrebujete rozjariť telo i dušu nenechajte si ujsť návštevu Keltského saunového sveta. Čaká na Vás hydroterapia, aromaterapia, muzikoterapia,  množstvo kúpeľov, sáun a procedúr.

Tatralandia je ideálnym miestom na dovolenku s deťmi. Kým sa Vaše ratolesti bláznia v nafukovacom svete Summer City, vy môžete využiť lezeckú lanovú dráhu. Túžite aktívne stráviť spoločné chvíle? Vychutnajte si vodný futbal pre celú rodinu. Najmenší šibali môžu využiť detské ihrisko s rôznymi preliezačkami, šmýkačkami, hojdačkami, či pieskoviskom.

Hostia môžu využiť ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch  rozdelených do štýlových osád. Samostatne stojace bungalovy a apartmány umiestnené v radovej výstavbe zaujmú všetky vekové kategórie. Ubytovanie je vhodné pre rodinnú aj  individuálnu dovolenku.

Veríme, že dovolenka, či víkendový pobyt v príjemnom prostredí Tatralandie Vám pomôže pookriať a načerpať sviežu energiu do nastávajúcich dní.

... zobrazit více

Apartmán Tatralandia 336

Liptovský Mikuláš - Liptovská Ondrašová, v rekreační oblasti, v chatové osadě (LM 3,8 km vzdušně)

Tatralandia apartmán

Liptovský Mikuláš - Liptovská Ondrašová, v rekreační oblasti, v areálu koupaliště (LM 3,8 km vzdušně)
Přímo v Tatralandii, do Jasné skibusem

Chatka u Vinára - Tatralandia

Liptovský Mikuláš - Liptovská Ondrašová, v rekreační oblasti...
Chata u aquaparku Tatralandia!

Chatky č. 428 a 429 - Tatralandia

Liptovský Mikuláš - Liptovská Ondrašová, v rekreační oblasti...
Chatka přímo v aquaparku Tatralandia!